O nás

predaj a kúpa nehnuteľností - byt, dom, chalupa, záhrada, garáž, pozemok, prenájom bytových a komerčných priestorov Košice a okolie.

MPREAL - Realitná spoločnosť pôsobiaca v Košiciach a na Východnom Slovensku.
Sme realitná spoločnosť s Licenciou a naši makléri sú certifikovaní odborníci. Práca makléra je náročná,, preto je potrebné sa permanentne vzdelávať v oblasti služieb, obchodu, katastrálneho operátu, bytového práva, stavebnom zákone,..... To všetko preto, aby sme Vám mohli poskytovať kvalitné služby na úrovni. Naši klienti sú minimálne zaťažovaný predajným procesom. Stačí sa zveriť do našich rúk a my všetko potrebné zariadime k Vašej spokojnosti.
Realitný trh je stále v pohybe a my tiež. Snažíme sa odovzdávať Vám naše skúsenosti aj z oblasti stavebnej a obchodnej . Prišiel čas podeliť sa aj s Vami o množstvo skúseností ktoré máme. Sme tu, aby sme zabezpečili Vaše pohodlie v bývaní spolu s kompletným servisom služieb od A po Z.

Realitný trh je stále v pohybe a my tiež. Snažíme sa odovzdávať Vám naše skúsenosti aj z oblasti stavebnej a obchodnej . Prišiel čas podeliť sa aj s Vami o množstvo skúseností ktoré máme. Sme tu, aby sme zabezpečili Vaše pohodlie v bývaní spolu s kompletným servisom služieb od A po Z.

Ponúkame komplexné riešenia

Ponúkame komplexné riešenia pre klientov od prvého telefonátu či obhliadky, až po finálne ukončenie predaja. Ku každému klientovi/obchodu pristupujeme individuálne, každý klient má svoje požiadavky a tie vieme splniť vtedy, keď nám priblíži svoje predstavy. Individuálny prístup ku klientom je to, čím sa odlišujeme od ostatných spoločností. Ponuky sú u nás šité rovno na mieru.

U nás sa sen môže stať skutočnosťou

Ponuky sa snažíme šiť na mieru, preto sa nebojte povedať nám aj o svojej vysnívanej nehnuteľnosti.

Aj pekný pozemok je dôvod zastaviť sa u nás a prebrať Vaše predstavi a možnosti výstavby. Zabezpečíme skúsených finančných poradcov, ktorí Vás usmernia pri správnom výbere finančnej inštitúcie a správneho nastavenia HU a poistenia Vašej nehnuteľnosti.

Stavba drevodomy sú našou špecialitou. Samozrejmosťou sú aj iné typy stavieb ako - RD, chaty, komerčné objekty, bytové domy, atď....

Dohodnite si u nás stretnutie a my sa Vám budeme venovať. Pre našich klientov zabezpečujeme nadštandardný servis pri predaji Vašich nehnuteľností.

Odhad trhovej ceny

Ústny odhad trhovej ceny pri predaji nehnuteľnosti klienta je súčasťou kompletného predajného servisu.

Písomný odhad trhovej ceny sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch, a je spoplatnený sumou 50,-Eur pre jednu nehnuteľnosť. Vypracováva ho realitná kancelária s dlhodobou praxou v oblasti nehnuteľností a stavebníctva.

Vypracovať dobrý odhad ceny danej nehnuteľnosti nie je vždy jednoduchý, preto je pre nás smerodajné vypracovanie trhovej mapy, na základe ktorej vyhodnotíme všetky potrebné faktory (napr. lokalita, infraštruktúra, umiestnenie, poloha, poschodie, dostupnosť, technické vybavenie bytového domu a samotného bytu, atď..)pre vypracovanie odhadu trhovej ceny.

Odhad trhovej ceny nehnuteľnosti má informatívny charakter a nie je znaleckým posudkom.

Vychádza zo zákona 161/2015 Z. z. (Civilný mimo sporový poriadok).

Trhová hodnota = aktuálna hodnota nehnuteľnosti v danej lokalite a v danom čase.

Aký servis ponúkame, alebo prečo si vybrať práve nás?

  • MP REAL si zakladá na poskytovaní komplexných služieb. Makléri pri svojej práci využívajú najmodernejšie technológie. Samozrejmosťou je príprava nehnuteľnosti - homestanging, energetický certifikát, profesionálne fotenie, alebo 3D virtuálne prehliadky, či prehliadky dronom. Vďaka tomu si nehnuteľnosť môžu pozrieť aj záujemcovia z iných krajín, ktorí by sa o ňu inak nezaujímali, pretože by nechceli cestovať stovky, či tisíce kilometrov len aby si pozreli nehnuteľnosť.
  • Firma ponúka aj možnosti, ktoré realitné kancelárie neponúkajú stále. Na nájdenie kupca používa nielen realitné servery, ale aj online bannerovú reklamu či outdoorovú reklamu.
  • MP REAL si zakladá na exkluzivite. Nehnuteľnosti, ktoré má v ponuke, tak kupujúci nájdu len u nej. V praxi sa často stáva, že predávajúci sa dohodne s viacerými realitnými kanceláriami. Potenciálny kupec potom nájde na jednej stránke ten istý byt aj trikrát a pri každej ponuke je uvedená iná cena. To u neho nevzbudzuje dôveru. „Exkluzivita všetkých zákaziek je správna cesta. Nemôžeme ponúkať všetko, ale všetko čo máme, môžeme ponúkať lepšie ako ostatní makléri.
  • Práca makléra nespočíva len v inzerovaní na inzertných portáloch. Už od samého začiatku nastavuje s klientom stratégiu, ktorá zabezpečí vhodný predaj. Správnym nastavením od samého začiatku predaja dokáže maklér klientovi ušetriť množstvo peňazí, respektíve získať pre neho veľa krát aj vyššiu sumu za predaj.
  • Maklér klientovi po zazmluvnení pomáha s prípravou nehnuteľnosti. Tá spočíva v navodení tej správnej atmosféri, ktorú nadledne zachytí fotograf na PROFI fotografiách, alebo video zázname.
  • Naši makléri ponúkajú klientom komplexné služby. Tí sa tak nemusia o nič starať. Maklér môže sám absolvovať všetky prehliadky, ktorých môže byť aj niekoľko desiatok. Keďže každý záujemca o kúpu chce zjednávať na cene, je dobré to nechať na profesionála, ktorý už absolvoval množstvo takýchto rokovaní o cene a vie,čo je pre klienta najlepšie. Klient je citovo zainteresovaný a tak je ľahko obvinení svojimi pocitmi.
  • Maklér mu zabezpečí presne to, čo potrebuje. Maklér totiž neustúpi z požiadaviek klienta, keďže pozná presnú hodnotu nehnuteľnosti.
  • Naši makléri vybavia v réžii odmeny pre realitnú kanceláriu právne služby, vklad do Katastra nehnuteľností.
  • A vďaka spolupráci s finančnými poradcami vedených v Národnej banke Slovenska aj hypotekárny úver šitý na mieru klienta.

Naši realitní makléri

Mária Nagyová

Maklér

Mária Nagyová

+421 903 744 142

[email protected]

Nájdete nás Gemerská 3, 040 01 Košice

Hľadáte kvalitnú realitnú kanceláriu v Košiciach?
Chcete predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je MPREAL SK s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná