MP REAL BAU realitná spoločnosť pôsobiaca v Košiciach a na Východe Slovenska.

Pôsobenie na realitnom trhu sme rozšírili z dôvodu odovzdať naše 30 ročné skúsenosti z oblasti stavebnej a obchodnej. Prišiel čas podeliť sa aj s Vami o množstvo skúseností a vytvoriť spolu s Vami nadštandardné dobré vzťahy v oblasti realitného trhu. Spolu vytvoríme nové možnosti pre Vaše bývanie. Dobré vzťahy robia dobré obchody.

Ponúkame komplexné riešenia

Ponúkame komplexné riešenia pre klientov od prvého telefonátu či obhliadky, až po finále ukončenia predaja a odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Ku každému klientovi/obchodu pristupujeme individuálne, každý klient má svoje požiadavky a tie vieme splniť vtedy, keď nám priblíži svoje predstavy.

mpreal Vostinar.jpg

Ponuky sa snažíme šiť na mieru, preto sa nebojte povedať nám aj o svojej vysnívanej nehnuteľnosti. U nás sa sen môže stať skutočnosťou.

Aj pekný pozemok je dôvod zastaviť sa u nás a prebrať Vaše predstavi a možnosti výstavby. Zabezpečíme skúsených finančných poradcov, ktorí Vás usmernia pri správnom výbere finančnej inštitúcie a správneho nastavenia HU a poistenia Vašej nehnuteľnosti.

VÝSTAVBA: DREVODOMY sú našou špecialitou, tak ako aj rodinné domy, či chaty, komerčné objekty, atď... Stačí si dohodnúť u nás stretnutie a radi sa Vám budeme venovať.

Ústny odhad trhovej ceny pri predaji nehnuteľnosti klienta je súčasťou kompletného predajného servisu.

Písomný odhad trhovej ceny sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch, a je spoplatnený sumou 50,-Eur pre jednu nehnuteľnosť. Vypracováva ho realitná kancelária s dlhodobou praxou v oblasti nehnuteľností a stavebníctva.

Vypracovať dobrý odhad ceny danej nehnuteľnosti nie je vždy jednoduchý, preto je pre nás smerodajné vypracovanie trhovej mapy, na základe ktorej vyhodnotíme všetky potrebné faktory (napr. lokalita, infraštruktúra, umiestnenie, poloha, poschodie, dostupnosť, technické vybavenie bytového domu a samotného bytu, atď..)pre vypracovanie odhadu trhovej ceny.

Odhad trhovej ceny nehnuteľnosti má informatívny charakter a nie je znaleckým posudkom.

Vychádza zo zákona 161/2015 Z. z. (Civilný mimo sporový poriadok).

Trhová hodnota = aktuálna hodnota nehnuteľnosti v danej lokalite a v danom čase.